Наукове товариство студентів та аспірантів

НТСА ФК — це добровільне об’єднання студентів та аспірантів факультету комп'ютерних наук та кібернетики, яке сприяє розвитку науки та виникненню інтересу до наукової роботи в молодіжному середовищі факультету.
Метою діяльності НТСА ФК є:
 • створення умов для розкриття наукового та творчого потенціалу студентів та аспірантів факультету комп'ютерних наук та кібернетики, розвитку в них наукового мислення та навичок дослідницької роботи;
 • популяризація фізико-математичних та технічних наук на факультеті комп'ютерних наук та кібернетики та поза його межами;
 • розвиток інноваційної діяльності;
 • організація та проведення різноманітних наукових заходів.
Завдання НТСА факультету комп'ютерних наук та кібернетики:
 • залучення студентів та аспірантів, що навчаються на факультеті комп'ютерних наук та кібернетики, до науково-дослідницької роботи;
 • підтримка студентів та аспірантів факультету кібернетики та надання їм всебічної допомоги в науковій діяльності;
 • сприяння розвитку співробітництва студентів, аспірантів та вчених різних вищих навчальних закладів України та інших країн;
 • організація різноманітних наукових заходів;
 • інформування студентів та аспірантів факультету комп'ютерних наук та кібернетики про конкурси на здобуття стипендій та грантів, програми обміну та стажування;
 • висування кандидатур кращих студентів та аспірантів факультету комп'ютерних наук та кібернетики на здобуття премій, грантів та стипендій;
 • здійснення інших видів діяльності, що відповідають поставленим цілям і не суперечать документам, що регламентують діяльність НТСА ФК.

Проекти НТСА ФК

Наукове товариство займається науково-організаційною, інформаційною та інтелектуаьлно-розважальною діяльністю, втілюючи в життя цікаві та актуальні проекти для студентства.
Основні проекти НТСА ФК:
 • Теоретичні та прикладні аспекти кібернетики — Міжнародна наукова конференція студентів, аспірантів та молодих вчених, яка щорічно проводиться на факультеті кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка Науковим товариством студентів та аспірантів. Дана конференція об'єднує такі напрямки, як комп'ютерні науки, прикладна математика, штучний інтелект та програмна інженерія.
 • Шевченківська весна — Міжнародна наукова конференція студентів, аспірантів та молодих вчених, яка проводиться щорічно в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка Науковим товариством студентів та аспірантів, починаючи з 2003 року. Дана конференція об'єднує різні напрямки науки, які представлені відповідними секціями та підсекціями. НТСА ФК організовує та проводить секцію «Кібернетика».
 • Студентська симпатія — анонімне соціологічне опитування студентів факультету комп'ютерних наук та кібернетики, для оцінки відношення студентських мас до процесу викладання на факультеті. Метою опитуваннь є виявлення та усунення недоліків навчального процесу.
 • Cyb4U — блог НТСА факультету кібренетики. Інформаційний інтернет-ресурс, створений з метою висвітлення корисної та цікавої інформації про життя факультету для абітурієнтів, студентів та аспірантів у доступній та зрозумілій формі. На сторінках блогу розміщена інформація щодо особливостей навчання на факультеті комп'ютерних наук та кібернетики, напрямків наукових досліджень, проживання в гуртожитку, організації дозвілля.
 • http://scsp.org.ua — сайт НТСА факультету комп'ютерних наук та кібернетики. Завдяки постійній підтримці та оновленні сайт наповнений інформацією, що може бути цікавою та корисною студентам та аспірантам факультету комп'ютерних наук та кібернетики.
Окрім цього НТСА ФК займається організацією різного роду заходів, таких як відкриті лекції, круглі столи; допомагає та проводить перший етап стипендіальної програми фонду Віктора Пінчука «Завтра.UA», проводить презентації кафедр для студентів факультету комп'ютерних наук та кібернетики.
Організація неподілена на відділи чи департаменти. Проте, за кожним учасником закріплена певна кількість завдань. Завдання можуть бути як короткочасними, тобто тривати протягом кількох тижнів чи місяців, так і потребувати постійного систематичного виконання. Завдання члени НТСА отримують відповідно до їхніх бажань, інтересів та можливостей. Впродовж розробки чи реалізації певного проекту участь у ньому беруть усі члени товариства.
Склад НТСА ФК:
 1. Пращур Анастасія, студентка групи ПС+САТР-3, голова НТСА ФК
 2. Дмитрук Олександр, студент групи ІС-4, заступник голови НТСА ФК
 3. Амбарцумова Маргарита, студентка групи ПС+САТР-3, секретар НТСА ФК
 4. Терлецький Дмитро, аспірант 3-го року навчання, кафедра ІС, почесний член НТСА ФК
 5. Максимець Олександр, асистент, кафедра ІС, асоційований член НТСА ФК
 6. Білецький Сергій, студент групи ІС-4, дійсний член НТСА ФК
 7. Гавриленко Євген, студент групи ПС+САТР-3, дійсний член НТСА ФК
 8. Григор'єва Юлія, студентка 2-го курсу магістратури, група прикладної математики, дійсний член НТСА ФК
 9. Карабін Леся, студентка 2-го курсу магістратури, група прикладної математики, дійсний член НТСА ФК
 10. Клімович Анатолій, студент групи ІС-4, дійсний член НТСА ФК
 11. Коцко Мар'яна, студентка групи ІС-3, дійсний член НТСА ФК
 12. Кузьменко Андрій, студент групи, студент групи К-24, дійсний член НТСА ФК
 13. Моргун Анастасія, студентка групи К-23, дійсний член НТСА ФК
 14. Понікарчук Роман, студент групи К-26, дійсний член НТСА ФК
 15. Соломянюк Інга, студентка 1-го курсу магістратури, група прикладної математики, дійсний член НТСА ФК
 16. Євтушенко Анна, студентка групи К-14, молодший член НТСА
 17. Полякова Олена, студентка групи К-14, молодший член НТСА
 18. Рожкова Аліна, студентка групи К-15, молодший член НТСА
Для того, щоб долучитися до Наукового товариства, потрібно написати заяву встановленого зразка. Бланк заяви та необхідні консультації щодо вступу в товариство ви можете отримати від Секретаря НТСА ФК.
Завантажити презентацію НТСА ФК
Web: http://scsp.org.ua
E-mail: cyber[at]scsp.org.ua