Дізнатися більше про факультет →

Понад 47 років досвіду в підготовці висококваліфікованих фахівців в області прикладної математики та інформатики.

Кафедри →

Факультет складається з 9 кафедр, де працює 100 викладачів (31 професор, 50 доцентів, 19 асистентів).

Сторінка абітурієнта →

Тут Ви знайдете багато корисної інформації, зокрема завдання олімпіади та багато цікавих задач з математики та інформатики.

Навчання на ОКР "Бакалавр"  →

Тут Ви знайдете інформацію про вступ та навчання на ОКР "Бакалавр".

Навчання на ОКР "Магістр"  →

Тут Ви знанйдете інформацію про вступ та навчання на ОКР "Магістр.

Наукові конференції →

Перелік наукових конференцій, що організовуються та проводяться на факультеті.

Наукові семінари →

Перелік наукових семінарів, що працюють на факультеті.

Електронна бібліотека →

Архів підручників, монографій, методичних вказівок та матеріали навчальних курсів, які викладаються на факультеті.
Щиро вітаємо співробітника факультету комп’ютерних наук та кібернетики Семенова В.В.!
Згідно з РОЗПОРЯДЖЕННЯМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №114/2017-р, від 29.05.2017 р. «Про призначення грантів Президента України докторам наук для здійснення наукових досліджень на 2017 рік» співробітнику факультету комп’ютерних наук та кібернетики було призначено грант.

Професор кафедри обчислювальної математики факультету комп’ютерних наук та кібернетики, доктор фізико-математичних наук СЕМЕНОВ Володимир Вікторович отримав грант Президента для здійснення наукового дослідження «Розробка та дослідження ефективних методів для варіаційних нерівностей та задач оптимального керування».
 • Детальніше...
 • Щиро вітаємо співробітника факультету комп’ютерних наук та кібернетики Самойленка І.В.!
  Згідно з РОЗПОРЯДЖЕННЯМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №114/2017-р, від 29.05.2017 р. «Про призначення грантів Президента України докторам наук для здійснення наукових досліджень на 2017 рік» співробітнику факультету комп’ютерних наук та кібернетики було призначено грант.

  Доцент кафедри дослідження операцій факультету комп’ютерних наук та кібернетики, доктор фізико-математичних наук САМОЙЛЕНКО Ігор Валерійович отримав грант Президента для здійснення наукового дослідження «Дискретні та неперервні еволюційні структури».
 • Детальніше...
 • Щиро вітаємо співробітника факультету комп’ютерних наук та кібернетики Маринича О.В.!
  Факультет комп’ютерних наук та кібернетики сердечно вітає викладача кафедри дослідження операцій, який став лауреатом престижного українського гранту на 2017 рік.

  Доцент Маринич Олександр Віталійович отримав грант Президента України для молодих учених.
 • Розпорядження Президента України
 • Детальніше...
 • Щиро вітаємо співробітника факультету комп’ютерних наук та кібернетики Крака Ю.В. з високою відзнакою його наукової роботи!
  Згідно з УКАЗОМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №101/2017 від 7 квітня 2017 року «Про присудження Державних премій України в галузі науки і техніки 2016 року» присуджено Державну премію України в галузі науки і техніки 2016 року за роботу «Методи оптимізації та комп’ютерні технології для моделювання і керування інформаційними процесами та системами».
 • Детальніше...
 • Щиро вітаємо співробітника факультету комп’ютерних наук та кібернетики Ляшка С.І. з високою відзнакою його наукової роботи!
  Згідно з УКАЗОМ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №135/2017 від 18 травня 2017 р. «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня науки» присвоєне почесне звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ» завідувачеві кафедри обчислювальної математики факультету комп’ютерних наук та кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, члену-кореспондентові Національної академії наук України, доктору фізико-математичних наук, професорові ЛЯШКУ Сергію Івановичу.
 • Детальніше...
 • Хакатон на факультеті
  24.04.2017 на телеканалі UA:Перший (УТ-1) вийшла в ефір програма "Суспільний університет", де представники нашого факультету розповіли про хакатони як новітній формат концентрованого навчання та розвитку навичок (компетенцій) у сучасній освіті, а також - чому слід приймати участь у таких заходах.
 • Запис передачі.
 • Cемінар на тему «Система вищої дуальної освіти в Німеччині та її досвід для України»
  14 лютого на факультеті комп’ютерних наук та кібернетики відбувся семінар на тему «Система вищої дуальної освіти в Німеччині та її досвід для України» в рамках Європейського проекту «Duale Ausbildung im Dialog» («Дуальна освіта в діалозі»), який відноситься до програми «Східне партнерство», прийнятої Бундестагом ФРН.

  Організаторами семінару виступили:
  • Вища дуальна школа Гера-Айзенах;
  • Німецьке товариство дружби в Тюрінгії з країнами Східної Європи;
  • Факультет комп’ютерних наук та кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка;
  • Інститут математики Національної академії наук України.
 • Детальніше...
 • Сучасні науково-технічні розробки факультету комп’ютерних наук та кібернетики: екзоскелетони

  18 жовтня 2016 р. у новинах на «5 каналі» був показаний репортаж під назвою: ІСТОРІЯ НЕЙМОВІРНОЇ ЖАГИ ДО ЖИТТЯ ТА ЧОЛОВІЧОЇ ДРУЖБИ: ЯК ПОРАНЕНИЙ БОЄЦЬ ВЧИВСЯ ЖИТИ НАНОВО (автори – Л. Головата, О. Сорокіна).

  Одним із героїв цього репортажу був старший науковий співробітник НДЛ "Високопродуктивних систем обробки інформації" НДЧ факультету комп’ютерних наук та кібернетики Горбунов Олег Андрійович.
  Старший науковий співробітник Горбунов О. А. та завідувач НДЛ Осадчий Є. О. працюють у рамках договору про співпрацю з Центром медичної реабілітації та санаторного лікування «Пуща-Водиця» Військового санаторію Міністерства оборони України над впровадженням у практику новітніх медичних трансформерних технологій, які демонструють високу ефективність при реабілітації після різноманітних травм опорно-рухового комплексу. Детальніше

  Перейменування факультету
  З 1 вересня 2016 року згідно до наказу ректора № 573-32 від 30 червня 2016 року факультет кібернетики перейменовано на факультет комп'ютерних наук та кібернетики.

  Документи
  Кафедри факультету