Гуртожиток

Гуртожиток факультету
комп'ютерних наук та кібернетики
Гуртожитку факультету комп'ютерних наук та кібернетики присвоєний порядковий номер 16 серед інших гуртожитків Університету. На сьогодні це гостинний дім для більш ніж 600 студентів та аспірантів.
Гуртожиток знаходиться за адресою вул. Сєченова 6, що неподалік станції метро "Васильківська", що дозволяє за досить невеликий час без проблем дістатися в майже будь-яке місце Києва.
Будівля гуртожитку була споруджена у 70-х роках минулого століття. Планування будівлі передбачає наявність двох частин, з’єднаних між собою капітальним переходом. Будівля дев’ятиповерхова, на кожному поверсі 9 блоків, з них 3 – чотирикімнатних, 5 – двокімнатних, 1 – трикімнатний. Крім того, на кожному поверсі розташовані 2 кухні та 2 кімнати для прання та сушіння білизни.
В гуртожитку працює спортзал, де студенти у вільний від навчання час можуть займатися спортом. В холі гуртожитку стоїть фортепіано.
Для забезпечення доступу студентів до управління устроєм в гуртожитку створена та активно працює Студентська рада.
Таким чином, іногороднім студентам Київського національного університету імені Тараса Шевченка створені всі умови для комфортного проживання, навчання та відпочинку.

Контакти

  • Адреса: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, гуртожиток № 16, 03127 Україна, Київ, вул. Сєченова 6.
  • Телефон: +38(044) 257-20-67
  • Web: http://hostel16.univ.kiev.ua